Žalgirio puolėjas Deivydas Matulevičius futbolo sezoną pradėjo vestuvėmis

pagal | 2012-01-13

Praėjusį savaitgalį, sausio 7-8 d., Vilniaus miesto futbolo draugijos (VMFD) „Žalgiris“ puolėjas Deivydas Matulevičius aukso žiedus sumainė su savo išrinktąja Karolina ir linksmai atšventė savo vestuves.

„Prieš tris mėnesius pasipiršau Karolinai, kaip tik per penkerių mūsų draugystės metų sukaktį. Nusprendėme nedelsti ir suplanavome metų pradžioje vestuves, – apie sprendimą kurti šeimą pasakoja D.Matulevičius. – Ryžausi kurti šeimą, nes ji suteikia saugumo, pastovumo jausmą. Po rungtynių grįžti smagiau į namus, kuriuose kažkas laukia.“

Vestuvių ceremonijai jaunavedžiai pasirinko Alytaus Švč. M. Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčią. Po oficialios ceremonijos apie 70 į jungtuves pakviestų svečių rinkosi į vieną iš Alytuje esančių kaimo turizmo sodybų.

„Vestuvės vyko pagal visas lietuviškas tradicijas. Korėme piršlį ir atlikome visus kitus tradicinėms lietuviškoms vestuvėms prideramus ritualus. O ir linksminomės dvi dienas. Deivydas yra vienas geriausių mano draugų, todėl ir tai pridėjo papildomo džiaugsmo šventei, nors ir taip vestuvės buvo labai linksmos. Pirmą kartą tokiose linksmose vestuvėse buvau“, – pasakojo pabroliu vestuvėse buvęs D. Matulevičiaus komandos draugas Aivaras Bražinskas.

Deja, nei Aivarui, nei jaunavedžiams linksmintis ir džiaugtis neteko ilgai, kadangi VMFD „Žalgiris“ komanda jau pradėjo pasiruošimą artėjančiam sezonui. Aivaras komandos treniruotėje pailsėjęs ir kupinas energijos turėjo būti jau pirmadienį, Deivydas turėjo vieną papildomą laisvą dieną, tačiau medaus mėnesio jaunavedžiams, panašu, teks palaukti iki sezono pabaigos.

Deivydas Matulevičius prie VMFD „Žalgiris“ prisijungė praėjusį sezoną, kuris jam susiklostė ypač sėkmingai. Praėjusiais metais D. Matulevičius tapo rezultatyviausiu Lietuvos A lygos futbolo čempionato žaidėju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *