Vilniaus Lietuvos ryto komanda ištikimiausius sirgalius kviečia į neformalų susitikimą

pagal | 2011-09-22

Krepšinio klubas „Lietuvos rytas“ kviečia 2011/2012 metų sezonui abonementus įsigijusius Vilniaus komandos sirgalius triukšmingai pradėti naująjį krepšinio sezoną ir betarpiškai pabendrauti neformalioje aplinkoje.

„Norime padėkoti savo sirgaliams už palaikymą, o kartu ir geriau su jais susipažinti, užmegzti glaudesnį ryšį. Norisi, kad ir jie geriau mus pažintų, iš arti ir savo akimis pamatytų kokia yra mūsų naujai suburtos „Lietuvos ryto“ komandos šeima, kuo mes gyvename, kokių tikslų turime ir apie ką svajojame. Juolab, kad mūsų klubo sirgalių gretos šį sezoną bus itin didelės“, – sako „Lietuvos ryto“ krepšinio klubo direktorius Martynas Purlys bei priduria, jog neformalioje aplinkoje krepšinio klubo treneriai ir krepšininkai pasistengs atsakyti į visus sirgalių klausimus.

Pirmą kartą klubo istorijoje rengiamas komandos ir jos sirgalių neformalus pažintinis vakarėlis vyks jau šį ketvirtadienį, rugsėjo 22 d., 20.30 val. prie Baltojo tilto įsikūrusioje kavinėje „Time out“. Į vakarėlį galės patekti tik 200 abonementus į „Lietuvos ryto“ ateinančio sezono varžybas įsigijusių sirgalių.

„Kasmet „Lietuvos ryto“ krepšinio klubas įgyja vis daugiau ištikimų fanų, o šiemet komandos sirgalių, lyginant su praėjusiais metais, yra net keturis kartus daugiau. Ištikimiausi aistruoliai, kurie tikėjo komanda dar nežinodami jos galutinės sudėties, abonementus į ateinančio sezono varžybas suskubo įsigyti dar vasaros pradžioje. Todėl klubas, matydamas tokį didžiulį atsidavimą komandai, negali neatsidėkoti savo sirgaliams, o šis neformalus vakaras, manome, yra mūsų pirmoji padėkos dovana jiems prieš artėjantį krepšinio sezoną“, – teigia „Lietuvos ryto“ direktorius.
Unikalią galimybę betarpiškai pabendrauti ne tik su šventinėje vakaronėje dalyvausiančiais „Lietuvos ryto“ krepšininkais, kurių priešakyje jaunasis Lietuvos krepšinio talentas Jonas Valančiūnas, bet ir treneriais, komandos šokėjomis ir krepšinio klubo simboliu Vilku turės pirmieji 200 užsiregistravusių ir kvietimus dalyvauti išskirtiniame vakare gavusių „Lietuvos ryto“ sirgalių, turinčių klubo sezono abonementus. „Kad ir kaip norėtume susipažinti su visais ištikimais savo sirgaliais, to padaryti šį kartą negalime, nes kavinė talpina tik apie 200 žmonių. Tačiau su visais klubo aistruoliais mes neabejotinai jau greitai susitiksime arenose“, – aiškina M. Purlys.

Norintieji dalyvauti renginyje kviečiami nedelsiant registruotis el. paštu registracija@tiketa.lt. Registruojantis laiške būtina parašyti „noriu dalyvauti susitikime su „Lietuvos ryto“ komanda“. Registruotis galima iki ketvirtadienio, rugsėjo 22 d., 17 val. Su pirmaisiais 200 užsiregistravusiųjų bus susisiekta asmeniškai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *