Vestuvių fotografo įkainiai

pagal | 2013-10-29

gracija Planuojant vestuves iškyla daugybę klausimų, kaip darniai suskirstyti pasiruošimus darbus. Vienas iš tokių uždavinių yra vestuvių fotografo paieška. Žinoma, pirmas veiksnys į kurį kreipia dėmesį jaunieji yra darbo kokybė. Vestuvių fotografai skelbiasi tradiciniais būdais per pažintis ir internete, o jų pasiūla pritrenkianti. Profesionaliai savo paslaugas siūlo daugiau nei 400 šimtai fotografų. Tik kažin ar visi besisiūlantys atitinka norimą darbo kokybę. Nors norite optimalios kokybės, tenka atsiremti į galimas skirti lėšas. Apsisprendus, kiek galite išleisti vestuvių fotosesijai, pradedate ieškotis fotografo. Klausimas – kiek kainuoja geras vestuvių fotografas?

Vestuvių fotografai prašo už savo paslaugas labai skirtingų sumų. Galite užsisakyti žmogų iki 800 litų, tačiau yra įvertinusių savo paslaugas 7000 tūkstančiais litų ir daugiau. Pirmiausia, reikia atsižvelgti į teikiančių paslaugų paketo „storį“. Vienas vestuvių fotografas ar jo komanda gali turėti 4 skirtingus pasiūlymus, kurių kainos skiriasi. Tačiau, dažniausiai apmokėjimas svyruoja dėl turimo profesionalumo lygio.

Tarkim, yra dalis vestuvių fotografų, kurie sakosi teikiantys profesionalias paslaugas nors yra dar naujokai. Randate pilną paslaugų paketą už patrauklią kainą – iki 800 litų. Elkitės atsargiai ir susipažinkite su fotografo paslaugomis ir įvertinkite jo padarytas fotografijas. Atvykęs asmuo pateiks savo siūlomą fotosesijos viziją. Kiti fotografai teikia paslaugas už 800-1500 litų. Juos galima vadinti labiau patyrusiais. Jie turės parodyti daugiau savo fotografavimo pavyzdžių. Labiausiai patyrę vestuvių fotografai savo paslaugas vertina ir žino jų aukštą kainą. Neretai minėti „pigesni“ fotografai dažniausiai neturi didelių reikalavimų, tokių kaip darbo valandų limitas.
Jeigu siūlomos kainos prasideda prasideda nuo 1500 litų, paslaugos yra aukštesnės kokybės, o vestuvių fotografas labiau pasiruošęs. Jos kyla aukštyn dėl fotografo patirties ir suteikiamų paslaugų dydžio. Kaip ir minėjome, jos gali ženkliai skirtis.

Visgi vestuvių fotografas gali neturėti daug patirties, bet turėti supratimą ir įgūdį fotografuoti. Taigi, drąsiai sakyti, kad kaina viską pasako apie fotografo paslaugas yra subjektyvu. Pigi fotografijos paslauga siūloma ir dėl to, kad neturintis didžiulės patirties fotografas nori reklamos. Kaip žinia, ne visi žmonės nori mokėti 3000 tūkstančius litų už fotosesiją. Taigi, atsiveria terpė kylantiems vestuvių fotografams parodyti savo sugebėjimus.

Verta plačiau aptarti, kodėl kainos taip skiriasi. Jūsų vestuvių įamžinimo kaina priklauso nuo fotografo paklausos ir rekomendacijų. Suprantama, kad gerai vertinamas fotografas gali jaustis ramiai ir laikyti pakėlęs kainas. Jo fotografijos įgūdžiu yra pasitikima. Be to, vestuvių fotografavimo sutartyje apibrėžiate, kiek laiko bus skirta fotosesijai ir kiek užtruks padarytų kadrų tvarkymas. Papildomai gali tekti mokėti už transporto ir kitas smulkias išlaidas.

Vestuvių fotografai turi pasiūlyti įvairių paslaugų paketus. Kainų skirtumas yra didelis, todėl Jums lieka išsirinkti patraukliausią ir turimas pajamas atitinkantį variantą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *