Užsienio sirgaliai maloniai nustebinti Kauno pasirengimu Europos krepšinio čempionatui

pagal | 2011-09-16

Užsienio krepšinio komandų sirgaliai liko nustebinti renginių, skirtų krepšinio čempionatui, gausa. Jie akcentuoja, jog informacija apie visus renginius Europos krepšinio čempionato metu Kaune yra pateikiama išties plačiai – svečius iš kitų šalių pasitinka daugybė savanorių, kurie dalina informacinius leidinius anglų kalba bei maloniai bendrauja ir atsako į visus pateikiamus klausimus.

Kauno turizmo informacijos centro savanoriai yra tie, kuriems tenka tiesiogiai bendrauti su miesto svečiais. „Užsienio sirgaliai teigia, kad čempionato organizavimas labai geras, o laisvu nuo varžybų metu netrūksta informacijos ir apie kultūros renginius bei objektus. „Volfas Engelman“ išleistu lankstinuku su miesto centro žemėlapiu džiaugiasi ne tik užsienio valstybių piliečiai, bet ir lietuviai. Jie gauna šiuo metu itin aktualią informaciją, kurią visada paranku turėti po ranka. Ne vienas užsienietis yra pasakęs, kad šis krepšinio čempionatas galbūt vienintelis kartas, kada jie gali tokį ilgą laiko tarpą praleisti Lietuvoje. Tad norisi pamatyti, kiek įmanoma daugiau“, – teigia Turizmo informacijos vadybininkė Ernesta Kainytė. Anot jos, emocijos ir nuotaikos tiek tarp užsieniečių, tiek tarp lietuvių labai optimistiškos, visi nusiteikę labai geranoriškai. „Prieš kelias dienas į Turizmo informacijos centrą atvyko keli krepšinio sirgaliai, prašydami informacijos apie apgyvendinimą mieste. Gavę reikiamą informaciją, jie lyg jausdami kaltę prisipažino: „Mes, tarp kitko, makedonai“. Tačiau jų nuostabai mes nepykome. Anaiptol, visi kartu smagiai pasijuokėme, palinkėjome vieni kitiems sėkmės ir sakėme, kad susitiksime kitais metais olimpiadoje“, – įspūdžiais dalinasi E. Rainytė
60 Kauno turizmo informacijos centro savanorių šiomis dienomis džiugina krepšinio sirgalius iš Lietuvos ir užsienio, suteikdami visą jiems reikalingą informaciją. „Jų dėka miesto svečiai žino apie visus renginius, skirtus „Eurobasket 2011“ čempionatui. Užsieniečiai Kaune džiaugiasi jiems pristatomų renginių įvairove. Kartu su seniausiu Kauno bravoru „Volfas Engelman“ parengtas nemokamas informacinis leidinys yra itin paklausus – ten pateikiami visi renginiai, vykstantys čempionato metu, taip pat Kauno miesto centro žemėlapis. Šių leidinių paruošta iš viso 20 000 vienetų,“ – teigia Sigitas Sidaravičius, Kauno turizmo informacijos centro (KTIC) direktorius. Bravoro „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Vytautas Meištas teigia, kad Kaunas įrodė esąs Lietuvos krepšinio sostinė: „Visas miestas gyvena krepšiniu – įvairūs renginiai, parodos, projektai džiugina kauniečius ir miesto svečius. Tačiau dar svarbiau, kad visi žmonės žinotų apie juos, todėl bendradarbiaudami su Kauno turizmo informacijos centru ir išleidome šį leidinį „Eurobasket 2011“ čempionatui“. Jo teigimu, yra labai svarbu tinkamai pristatyti Kauną miesto svečiams.
Kauno mieste iš viso veikia 8 turizmo informacijos centro punktai, 2 turizmo informacijos nameliai prie „Žalgirio“ arenos. Miesto svečiams siūlomos 4 reguliarios ekskursijos, viešose miesto erdvėse 60 savananorių teikia informaciją ir visiems dalina informacinius leidinius su miesto centro žemėlapiu, kurių „Eurobasket 2011“ etapui Kaune paruošta 20 000 vienetų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *