Tauragės radijo stotis

pagal | 2011-10-17

Spalio 14 dieną, 9 valandą ryte Tauragėje, atidaroma nauja radijo stotis. Iki šiol Tauragės regionas vienas iš nedaugelio šalies regionų, kuris neturėjo šios žiniasklaidos priemonės. Įkurti radijo stotį ėmėsi tauragiškis fotomenininkas bei buvęs žurnalistas Sigitas Kancevyčius ir kaunietis, kultūros projektų prodiuseris Valdas Latoža.

Po beveik savaitę trukusių bandomųjų transliacijų, rytoj ryte „Tauragės radijas“ oficialiai išeina į eterį. Pasak V. Latožos, kadangi „Tauragės radijas“ girdimas ne tik Tauragėje ir jos apylinkėse, bet ir Šilalėje, Jurbarke bei Pagėgiuose savo informatyvumu sieks tapti regioniniu transliuotoju. Įkūrėjai įsitikinę, Tauragės regiono apie 119 000 gyventojų auditorija taps „Tauragės radijo“ klausytojais, o verslo įmonės reklamos užsakovais. Šiuo metu dar ieškomi darbuotojai kitose regiono miestuose, kurie turėtų artimiausiu metu papildyti „Tauragės radijo“ kolektyvą.

„Tauragės radijas“ transliuojamas 98,2 Mhz dažniu klausytojams gros įvairių stilių muziką, skelbs regiono žmonėms aktualiausią informaciją, reklamos užsakovams pasiūlys paslaugas už patrauklias kainas.

Nuo šių metų lapkričio 2 dienos ši radijo stotis bus transliuojama ir internetu – www.tauragesradijas.lt

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *