Tarptautinė aviacijos konferencija Lietuvoje

pagal | 2012-03-08

Šių metų gegužės 23-24 dienomis Lietuvoje vyks pirmą kartą tarptautiniu lygmeniu rengiama orlaivių techninės priežiūros ir remonto konferencija „MRO Regional: Eastern Europe, Baltics and Russia“. Konferenciją organizuoja aviacijos verslo įmonių grupės „Avia Solutions Group“ (ASG) kompanija „FL Technics“ kartu su didžiausiu pasaulyje aviacijos informaciniu kanalu, rengiančiu tarptautines aviacijos konferencijas ir parodas, „Aviation Week“.

„Rytų Europos, įskaitant ir Baltijos šalis bei Rusiją, aviacijos rinka pastaraisiais metais įvardijama kaip viena iš sparčiausiai augančių. Globalios aviacijos industrijos pokyčių metu, Rytų Europos įsitraukimui į aviacijos veiklą proga yra itin palanki. Plečiantis orlaivių parkams, vis labiau populiarėjant naujos kartos orlaiviams, Rytų Europos regionas turi milžinišką potencialą konkuruoti su vakarų aviacijos dalyviais. Tad ši tarptautinė, pirmą kartą Lietuvoje organizuojama konferencija, yra itin savalaikė, ne tik sujungsianti Vakarų ir Rytų aviacijos rinkos dalyvius, tačiau ir tapsianti platforma galimoms inovacijoms, strateginiams tikslams įvardinti, kurių dėka galima pasiekti racionalesnius, naujoviškus sprendimus bei mažinti išlaidas aviacijoje“, sako „FL Technics“ generalinis direktorius Jonas Butautis.

Anot jo, tikimasi, jog pirmą kartą Lietuvoje vyksiančioje konferencijoje dalyvaus daugiau kaip 150 žinomiausių oro bendrovių, orlaivių techninės priežiūros ir remonto kompanijų, aviacinio personalo mokymų organizacijų, tarptautinės žiniasklaidos atstovų, ne tik iš Rytų Europos, bet iš viso pasaulio.

Didžiausias dėmesys konferencijoje bus skiriamas sparčiai augančioms Rytų Europos, Baltijos šalių ir Rusijos aviacijos rinkoms, orlaivių parko plėtros galimybėms regione, orlaivių techninės priežiūros ir remonto išlaidų mažinimui, pajėgumų didinimui bei augimo strategijoms aptarti. Konferencijoje taip pat bus kalbama apie orlaivių detalių tiekimo linijas, žemų kainų oro linijų kompanijų perspektyvas, esamus ir ateityje galinčius kilti aviacijos iššūkius, aptariamos aviacijos rinkos tendencijos, keleivių srautai ir pan.

Dviejų dienų trukmės renginyje pranešimus skaitys vienos didžiausių orlaivių techninės priežiūros ir remonto kompanijų, tarp kurių ir „KLM Engineering & Maintenance“, „Turkish Engine Center“, „Finnair Engine Services“, „S7 Engineering“, „Lufthansa Technik Budapest“, oro bendrovių ir aviacijos organizacijų „Engine Lease Finance Corporation“, „AJ Walter Aviation“, „TeamSAI“ ir kt. atstovai.

Daugiau apie aviacijos verslo įmonių grupės „Avia Solutions Group“ (ASG) kompanijos „FL Technics“ ir „Aviation Week“ tarptautinę aviacijos konferenciją galite rasti sekdami šias nuorodas: http://www.aviasg.com/media-center/events/mro-regional-eastern-europebaltics-and-russia ; http://www.aviationweek.com/events/current/mrobeers/index.htm

Apie „Avia Solutions Group“
„Avia Solutions Group“, aviacijos verslo įmonių grupė, teikia kompleksinius aviacijos paslaugų sprendimus. Grupė jungia pirmaujančias aviacijos paslaugų bendroves, tokias kaip „FL Technics“, „FL Technics Jets“, „Baltic Ground Services“, „Small Planet Airlines“, „Baltic Aviation Academy“, „Locatory.com“, „AviationCV.com“, „FL Technics Ulyanovsk“. Kompanijos veikia Rusijos ir NVS šalių rinkose bei Lenkijoje, Malaizijoje, Italijoje, Jungtinėje Karalystėje ir kitose Vakarų Europos šalyse. „Avia Solutions Group“ akcijomis prekiaujama Varšuvos vertybinių popierių biržoje. Daugiau informacijos apie „Avia Solutions Group“ galite rasti interneto svetainėje www.aviasg.com.

Apie „FL Technics“:
„FL Technics“ yra viena didžiausių kompleksinės orlaivių priežiūros ir remonto paslaugų įmonė Rytų Europoje, NVS bei Baltijos šalyse. „FL Technics” savo klientams siūlo ilgametę aviacijos patirtį ir individualiai kiekvienam klientui pritaikytus sprendimus: bazinę ir linijinę įvairių orlaivių tipų techninę priežiūrą, variklių valdymą, inžinerinį palaikymą ir techninės priežiūros planavimą, orlaivių važiuoklės remontą, orlaivių atsargines dalis ir komponentus bei techninio mokymo paslaugas ir konsultacijas. Techninės priežiūros sprendimai yra įgyvendinami pagrindinėse bazėse Lietuvoje bei Ukrainoje ir linijinės (operatyviosios) techninės priežiūros stotyse, veikiančiose įvairiose Europos Sąjungos ir NVS valstybėse.

„FL Technics” savo veiklą vykdo remdamasi tarptautiniais sertifikatais (EASA Part 145, Part M, Part 147) ir kitų valstybių civilinės aviacijos administracijų reikalavimais (Bermudų, Rusijos Federacijos, kt.). „FL Technics“ priklauso vienai didžiausių Rytų Europoje aviacijos verslo įmonių grupei „Avia Solutions Group”. Daugiau informacijos apie „FL Technics“ galite rasti interneto svetainėje www.fltechnics.com.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *