Supermiesto Klaipėdos komanda padėjo paskutinį tašką

pagal | 2011-09-01

Supermiesto Klaipėdos komanda padėjo paskutinį tašką – televizijos projekte iškovotą prizą padovanojo miestui. Ketvirtadienį tai liudijantis dokumentas perduotas miesto vadovams.

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, iš Supermiesto štabo narių perimdamas dovanojimo sertifikatą sakė, kad tai ne taškas, o riebus kablelis. Mieto vadovas vylėsi, kad ir kituose projektuose sulauks Supermiesto komandos iniciatyvų.
Jam antrino ir aikštelės dovanojimo sertifikatą iš mero perėmusi Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorė Judita Simonavičiūtė.
„Linkiu miestui daugiau tokių pergalių ir tokių projektų, kurie gražintų miestą ir sukurtų džiaugsmo oazių mūsų vaikams”, – sakė J.Simonavičiūtė.
Ji patikino, kad savivaldybę jau pasiekė oficialus prašymas perimti vaikų žaidimų aikštelę į savo balansą.
Parengus visus reikiamus dokumentus galutinį žodį turės tarti miesto Taryba.

„Vaikų supermiestas” prie upės išdygo pardavus televizijos projekte „Lietuvos supermiestas” Klaipėdos komandos laimėtą prizą – 50 televizorių SAMSUNG (LCD) LE32D450G1WXBT -konvertavus į pinigus. 21 televizorius buvo skirtas labdarai ir padovanotas miesto bei rajono socialinėms įstaigoms, o likusieji parduoti specialiame padėkos aukcione. Už jo metu surinktas lėšas ir buvo įrengta „Vaikų Supermiesto ” žaidimų aikštelė.
„Vaikų Supermiesto ” aikštelės bendra vertė 47850 lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *