Specialistai konsultuoja steigiant įmonę – svarbiausi steigimo žingsniai

pagal | 2017-07-24

buhalteriai Kauneei nusprendėte pradėti nuosavą verslą, rekomenduojame bendradarbiauti su šios srities profesionalais, kurie konsultuoja steigiant įmonę, padeda priimti racionaliai pagrįstus sprendimus, rūpinasi dokumentų rengimu, jų tvarkingumu ir kitais teisiniais procesais. Visais atvejais turėtumėte apsišarvuoti kantrybe ir neskubėti, kadangi įmonės steigimas – gan sunki užduotis, reikalaujanti viso mūsų dėmesio, kūrybiškumo ir nuoširdaus darbo.

Bendrovės, konsultuojančios įmonių steigimo klausimais, teigia, kad kiekvienas verslininkas visų pirma turi įvertinti kelis esminius aspektus – pagalvoti apie įmonės pavadinimą, sutvarkyti steigimo dokumentus, pasirinkti buveinės adresą, numatyti minimalų įstatinį kapitalą ir įregistruoti įmonę. Sėkmingai įmonės plėtrai, finansų tvarkymui, darbuotojų samdymui ir dokumentacijos tvarkymui jums reikės profesionalų pagalbos. Siūlome iš anksto pagalvoti, su kuriais įmonių steigimo partneriais norėtumėte bendradarbiauti ir kam patikėsite bendrovės buhalterinę apskaitą.

Svarbiausi įmonės steigimo žingsniai

Kurdami įmonę visų pirma turite pagalvoti apie jos pavadinimą, kurį turėtumėte rezervuoti juridinių asmenų registre. Šiuo atveju turite žinoti, kad jūsų įmonės pavadinimas negali būti klaidinančiai panašus į jau egzistuojančius pavadinimus ar prekės ženklus. Be to, pavadinimas turi atitikti jo sudarymo reikalavimus. Rezervavę įmonės vardą, pradėkite tvarkyti steigimo dokumentus, kurių svarbiausias – steigimo sutartis. Šiame dokumente numatomos įmonės steigimo sąlygos. Būtina sutvarkyti ir įmonės įstatus, apibrėžiančius įmonės veiklos tikslą, valdymo struktūrą ir t. t. Kitas darbas – numatyti patalpas, kuriose bus vykdoma veikla. Kiekviena įmonė privalo turėti savo buveinės adresą. Beje, jei šios patalpos yra įkeistos, jums reikės oficialaus kreditoriaus sutikimo. Jei steigiate UAB, privalėsite sudaryti ir minimalų įstatinį kapitalą. Šiuo atveju pasirinktame banke reikės atsidaryti kaupiamąją sąskaitą, į kurią pervesite numatytą sumą pinigų. Atlikę minėtuosius darbus, nepamirškite, kad visų dokumentų legalumą ir tikrumą turi patvirtinti notaras. Notaro patvirtintus dokumentus reikės pristatyti VĮ Registrų centrui, kur jūsų įmonė bus užregistruota.

Nebijokite konsultuotis

Pradėję veiklą, nepamirškite konsultuotis su specialistais – profesionalūs buhalteriai Kaune pasirūpins jūsų įmonės apskaita, finansais ir dokumentais, o įmonių steigimo konsultantai atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti racionaliausius sprendimus individualioje situacijoje. Svarbiausia – bendrauti su rinkos profesionalais, turinčiais ilgametę patirtį ir kompetentingų specialistų komandą, pasiruošusią jums padėti bet kuriuo klausimu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *