Slidininkų palydos į Vankuverį Tarptautiniame Vilniaus oro uoste

pagal | 2010-02-01

Vasario 1 dieną Tarptautiniame Vilniaus oro uoste į Vankuverio žiemos olimpines žaidynes palydėjome Lietuvos slidininkų rinktinę. Labai svarbių asmenų salėje LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas Irinai Terentjevai, kuri bus mūsų rinktinės vėliavnešė žaidynių atidarymo iškilmėse, įteikė Lietuvos vėliavą, sportininkams ir jų treneriams – akreditacines korteles. Olimpiečius pasveikino ir sėkmės palinkėjo KKSD laiknasis direktorius Ritas Vaiginas, tarptautinio Vilniaus oro uosto generalinis direktorius Tomas Vaišvila. Slidininkai I.Terentjeva, Mantas Strolia, Aleksejus Novoselskis, Modestas Vaičiulis, treneriai Kazimiera Strolienė, Igoris Terentjevas iš Vilniaus skrenda į Frankfurtą, o iš ten – į Kanados miestą Vankuverį, kurio apylinkėse prieš žaidynes dar vyks Pasaulio taurės etapas.

Palydose dalyvavo ir kalnų slidininkas Vitalijus Rumiancevas bei jo treneris Jurijus Švecovas, kurie į žaidynes išvyks vėliau.

Sportininkų vardu I.Terentjeva pažadėjo Vankuveryje nenuvilti Lietuvos sporto mėgėjų bei ypač gausiai į palydas susirinkusių žurnalistų. Kad visi stengsis pasiekti savo geriausius rezultatus, sakė ir trenerė K.Strolienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *