Šalies gyventojų verslumas – ūkio atsigavimo pagrindas

pagal | 2010-01-20

„Verslūs, iniciatyvūs ir moderniai mąstantys žmonės, gebantys net sunkmečio sąlygomis pasirinkti tinkamą veiklos strategiją ir pasiekti stulbinančių rezultatų – tai įrodymas mums visiems, kad šalies ateitis yra mūsų pačių rankose”, – pabrėžė Prezidentė, sveikindama Verslo Šlovės galerijos laureatus, kuriuos kasmet atrenka jaunų žmonių verslumo ugdymu užsiimanti organizacija „Lietuvos Junior Achievement”.

Verslo Šlovės galerijos laureatais šiemet tapo Lietuvos biofarmacijos lyderės „Sicor Biotech” generalinis direktorius Vladas Bumelis, NASDAQ OMX Vilniaus biržos prezidentė ir valdybos pirmininkė Arminta Saladžienė ir advokatų kontoros „Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai LAWIN” partneris Rolandas Valiūnas.

Prezidentės teigimu, verslininkų, gaunančių prestižinį Verslo Šlovės galerijos apdovanojimą, sėkmė yra visos Lietuvos sėkmė, nes jų pastangomis ne tik kuriami lietuviško verslo pamatai, bet ir užtikrinama viso Lietuvos ūkio pažanga.

„Su šiuo garbingu prizu prisiimate ir didžiulę atsakomybę. Jūs tampate pavyzdžiu kitiems ir pelnote net konkurentų pagarbą. Jūsų darbo vaisiai – naujos darbo vietos, naujos investicijos ir greitesnis ekonomikos atsigavimas”, – teigė šalies vadovė.

Kaip skatinti šalies gyventojų verslumą ir kurti naujas darbo vietas, Prezidentė su pripažintais verslininkais aptarė po apdovanojimų ceremonijos surengtoje diskusijoje.

„Didžiausia problema valstybėje šiuo metu yra nedarbas, todėl kiekviena iniciatyva, padedanti išsaugoti ir sukurti naujų darbo vietų, yra aukso vertės. Iniciatyvių žmonių skatinimas – tai bendras valstybės ir verslininkų rūpestis ir atsakomybė”,- pradėdama diskusiją, pabrėžė Prezidentė.

Parengti aiškią naujų darbo vietų kūrimo strategiją, remti iniciatyvius ir verslius šalies žmones, mažinti biurokratinius suvaržymus verslui – vieni svarbiausių Prezidentės įpareigojimų Vyriausybei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *