Pure Future White – Arena Show 2012 – Žalgirio arenoje

pagal | 2011-12-12

Kitų metų gegužės 19 d. didžiausioje ir moderniausioje pabaltijyje Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks kultiniu tapęs ir lietuvių pamėgtas „Pure Future White – Arena Show“. Abejingų nepaliekantis renginys pretenduoja tapti didžiausiu bet kada vykusiu baltos spalvos renginiu visose Baltijos šalyse.

„Minias žmonių sutraukiantis renginys daugelio lankytojų širdyse jau pelnė Metų renginio titulą ir tapo vieta, kurioje privaloma apsilankyti kiekvieną pavasarį. Juk čia tik kokybiška muzika, įmantrūs šviesos ir specialieji efektai ir, svarbiausia, pagrindiniu atributu tapusi balta spalva. Be to, tik geras emocijas paliekantis renginys šiais metais bus didesnis nei bet kada anksčiau“, – sako renginio prodiuseris Mindaugas Jonaitis.

„Pure Future White – Arena Show“ programoje – įspūdingi šokėjų ir akrobatų pasirodymai, areną puošiantys šimtai kvadratinių metrų ledinių ekranų bei visą naktį vis iššaunančios ugnies ir ledinio oro patrankos, spalvotų lazerių šou bei iš arenos viršaus, tarsi iš dangaus, krentantys spalvoti kamuoliai.

Vakarėlio organizatoriai atskleidžia, jog jau dabar aišku, kad „Pure Future White“ pradės grupė „Silens Family“ su Mario Basanovu, Jazzu, Vidžiu ir kitais neišskiriamais „Silens“ grupės nariais. Beje, nors „Silens Family“ pasirodys su nauja programa, skambės ir visos jų topinės, auditorijos pamėgtos dainos. Vakarėlyje taip pat gros Virus J.
Pigiausi bilietai nuo gruodžio 12d., pirmadienio!

Prekyba bilietais į gegužės viduryje vyksiantį grandiozinį vakarėlį prasideda šiandien, pirmadienį. Pirmąjį tūkstantį bilietų bus galima įsigyti už specialią kainą – 35 litus. Bilietus platina pirmaujanti šalyje bilietų platinimo bendrovė „Tiketa“. Pigiausi bilietai yra išperkami pirmosiomis dienomis, vėliau jie brangsta iki 120 litų.
„Pastaraisiais metais pastebime tendenciją, jog panašaus pobūdžio vakarėliai, renginiai ir festivaliai, į kuriuos susirinkusią publiką kaitina ne tik scenoje grojantys žinomi ir gerą vardą pelnę atlikėjai ar didžėjai, bet ir įvairūs specialieji efektai, sparčiai populiarėja ir sutraukia keliasdešimt tūkstantines minias. Jaunimas nori kokybiškų masinių renginių ir jau bilietų platinimo pradžioje sulaukiame didžiulio susidomėjimo, todėl ir į šį renginį siūlomi pirmieji bilietai už specialią kainą, manome, bus išgraibstyti labai greitai“, – sako „Tiketos“ generalinis direktorius Andrius Žiauberis.

Susipažinti su „Pure Future White“ vakarėliu galima adresu: www.facebook.com/purefuturewhite
Video: http://www.youtube.com/watch?v=eOVQ_XCjYiA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *