Pradėtas tyrimas dėl galimai neteisėtų veiksmų

pagal | 2010-01-20

Ministerijos vadovybės nurodymu pradėtas tyrimas dėl Būsto ir urbanistinės plėtros agentūros prie Aplinkos ministerijos Šiaulių padalinio vyresniosios specialistės veiksmų.

Ministerijos kancleris Robertas Klovas šiandien pasirašė potvarkį, kuriuo nurodė skubiai sudaryti komisiją, tirsiančią minėtos specialistės veiklą.

Specialiųjų tyrimų tarnyba šiandien paskelbė, jog specialistė sulaikyta atliekant ikiteisminį tyrimą dėl daugiabučių namų renovacijos. Moteris įtariama piktnaudžiavimu jai suteiktais įgaliojimais bei kyšininkavimu.

“Esame pasiruošę glaudžiai bendradarbiauti su Specialiųjų tyrimų tarnyba ir suteikti jai visą reikiamą informaciją. Sieksime, kad vyresniosios specialistės veikla būtų nuodugniai ištirta”, – teigia R. Klovas.

Apie vyresniosios specialistės sulaikymą informuota Būsto ir urbanistinės plėtros agentūros vadovybė. Aplinkos ministerijos kanclerio teigimu, agentūros vadovai paraginti imtis papildomų prevencinių bei kitokių priemonių, kurios padėtų kovoti su galimu piktnaudžiavimu bei korupcija daugiabučių namų modernizavimo procese.

“Padarysime viską, kad šis procesas būtų aiškus bei skaidrus, kad dėl galimai nesąžiningų veiksmų nenukentėtų nei gyventojai, nei paramą namo modernizavimui skirianti valstybė”, – tvirtina R. Klovas.

Aplinkos ministerijos kancleris taip pat tikisi, kad šis Specialiųjų tyrimų tarnybos tyrimas ir vyresniosios specialistės sulaikymas neatšaldys visuomenės noro dalyvauti daugiabučių renovacijos programoje, kurios naudą ir privalumus neabejotinai pajus kiekvienas renovuoto namo gyventojas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *