Paskolos dirbantiems užsienyje – kada verta, o kada palaukti?

pagal | 2017-08-22

paskolos dirbantiems užsienyjeDažnas lietuvis, svajodamas apie geresnį pragyvenimo lygį, nusprendžia emigruoti ir ieškoti darbo užsienyje. Tiesa, praktika rodo, kad net ir dirbdami svečioje šalyje tautiečiai svajoja apie galimybę sugrįžti į Lietuvą ir sėkmingai čia įsikurti. Dėl šios priežasties itin daug klausimų kelia paskolos dirbantiems užsienyje – emigrantai ieško galimybių, kaip palankiomis sąlygomis įsigyti būstą gimtinėje. Džiugu tai, kad kredito teikėjai supranta gyventojų poreikį kurtis Lietuvoje ir siūlo patogias sąlygas paskolos gavimui. Iš kitos pusės, finansininkai perspėja – ne visose situacijose paskolos prašymas gali būti naudingas. Kitaip sakant, prieš priimdami sprendimą, turite racionaliai įvertinti visas galimybes ir nuspręsti, kuris variantas atitinka jūsų lūkesčius, poreikius ir finansinę situaciją.

Skolinkitės atsakingai

Racionaliausias sprendimas – būsto pirkimas iš turimų santaupų. Deja, net ir gerai apmokamas darbas užsienyje negali užtikrinti, kad reikiamą sumą pinigų sutaupysite lengvai ir greitai. Vis dėlto, jei esate patenkinti savo darbu, žinote, kad artimiausiu metu jo nekeisite, o taupymas jums nekelia jokių rūpesčių, t. y. jau kuris laikas galite atsidėti tam tikrą sumą pinigų svajonių namų paieškai, paskola yra lankstus ir patogus pasirinkimas – tai tarsi atvirkštinis taupymas. Iš pradžių gaunate pageidaujamą prekę, o vėliau turite jai sutaupyti ir kiekvieną mėnesį atiduoti tam tikrą procentą algos. Deja, ne visada viskas klostosi taip gerai, kaip norėtųsi. Būna, kad emigrantai nėra tikri dėl savo finansinės situacijos arba gaunama alga yra nedidelė, todėl pinigų atsidėjimas kelia finansinių sunkumų ir keičia įprastą šeimos buitį. Tokiu atveju paskolos reikėtų atsisakyti ir pagalvoti apie ilgesnį taupymą, darbo ar gyvenimo būdo keitimą. Neapgalvotas sprendimas gali tapti sunkia finansine našta.

Įvertinkite pasiūlą

Jei nusprendėte imti paskolą ir pirkti svajonių namus Lietuvoje, turite gerai pagalvoti, koks būstas atitiks jūsų poreikius. Įvertinkite šiandieninę nekilnojamojo turto rinką ir NT vystytojų pasiūlymus. Labai svarbu išsirinkti patikimą, jūsų lūkesčius atitinkantį kredito teikėją. Primename, kad skirtingos bendrovės numato skirtingas paskolos suteikimo sąlygas, terminus, palūkanas, todėl skirkite laiko ir įvertinkite visas galimybes. Siekiantiems taupyti savo laiką, siūlome apsilankyti Namailietuvoje.lt svetainėje – tai patogus ir praktiškas būdas, padedantis įvertinti atskirų kredito teikėjų pasiūlymus. Jums tereiks pateikti vieną paraišką, o konsultantai susisieks su kredito unijomis ir komerciniais bankais, kad galėtų pateikti visus aktualius pasiūlymus vienoje vietoje. Įvertinę kiekvieno jų privalumus ir trūkumus, galėsite priimti jums tinkamiausią sprendimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *