Pasiūlymai padangoms įsigyti – kuo skiriasi kieto ir minkšto mišinio padangos?

pagal | 2017-09-20

padangosArtėjant žiemai, vairuotojai turėtų pagalvoti apie naujas padangas. Įpusėjus rudens sezonui pasiūlymai padangoms įsigyti užtikrina plačią gaminių pasiūlą, optimalų kainos ir kokybės santykį. Kad būtumėte visapusiškai patenkinti pirkiniu, rinkitės patikimą pardavėją ir žinomo vardo gamintoją. Labai svarbu nuspręsti, kokio tipo padangas rinksitės. Praktika rodo, kad itin daug klausimų kelia, kuo skiriasi minkšto ir kieto mišinio padangos.

Minkšto mišinio padangos

Minkšto mišinio padangos rekomenduojamos itin atšiaurioms žiemos sąlygoms. Tiesa, važinėjant daug ir intensyviai, tokio mišinio padangos kur kas greičiau susidėvės. Dėl šios priežasties daugelis naujų galingų automobilių savininkų ir vairuotojai, kurie vertina sportišką vairavimo stilių, minkšto mišinio padangų nesirenka. Ekspertai primena, kad renkantis padangas reikėtų prisiminti, kad kuo minkštesnė guma, tuo žemesnis greičio indeksas. Iš kitos pusės, nors tokios padangos ir nėra rekomenduojamos gerai prižiūrimiems, asfaltuotiems ir reguliariai valomiems miesto keliams, minkšto mišinio padangos yra puikus pasirinkimas užmiestyje ar provincijose gyvenantiems vairuotojams. Šios padangos pritaikytos atšiaurioms vairavimo sąlygoms, užtikrina gerą sukibimą su ledu ir saugesnį vairavimą per sniegą. Dar vienas privalumas – mažas triukšmo lygis. Tiesa, jei žiemos metu temperatūra bus kiek aukštesnė, o kelio danga – sausa arba šlapia, transporto priemonė su minkšto mišinio padangomis negalės užtikrinti optimalaus stabilumo, greito stabdymo kelio.

Kieto mišinio padangos

Kieto mišinio padangos rekomenduojamos gerai nuvalytiems keliams, t. y. prižiūrėtoms miesto gatvėms ir magistraliniams keliams. Tai puikus pasirinkimas ir važiuojant šlapiu arba sausu keliu. Gan didelis greičio indeksas užtikrina stabilų transporto priemonės vairavimą esant didesniam greičiui. Tinkama padangų eksploatacija garantuoja ilgalaikį naudojimą. Iš kitos pusės, jei tenka važiuoti apledėjusia kelio danga ar apsnigtais keliais, tokios padangos negali užtikrinti nei optimalaus saugumo, nei pageidaujamo stabilumo, be to, stabdymo kelias bus gerokai ilgesnis.

Atsižvelkite į savo vairavimo įpročius

Jei abejojate dėl savo pasirinkimo, pasitarkite su padangų pardavėjais, pvz., apsilankykite padangosplius.lt, įvertinkite padangų pasiūlą ir susisiekite su parduotuvės konsultantais, kurie patars ir padės priimti objektyviausią sprendimą. Visais atvejais rekomenduojame rinktis žinomo ir rinkoje palankiai vertinamo gamintojo padangas, o priimant sprendimą – atsižvelgti į savo vairavimo įpročius ir sąlygas, kuriomis dažniausiai tenka vairuoti. Pasirinkus netinkamo tipo padangas, bus juntamas nuolatinis diskomfortas, be to, padidės nelaimingų atsitikimų rizika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *