Nuo kelių metų galima mylėtis?

pagal | 2022-12-06

Seksas yra nuostabus dalykas, kuris sujungia du žmones, kuris padeda patirti daug gerų emocijų ir tuo pačiu atrasti ryšį. Visgi, yra amžiaus riba nuo kurios galima mylėtis. Nors ji reglamentuota teisiniais aktais, tačiau taip pat reikia įvertinti ir savo emocinį pasiruošimą. Taigi, žmogus, kuriam yra 30 metų gali būti kur kas mažiau pasiruošęs seksui nei 20-metis ir tai yra normalu. Galiausiai priklauso nuo to – kas yra partneris: vienos nakties nuotykis ar ilgalaikės draugystės žmogus?

Kada legalu mylėtis Lietuvoje?

Lietuvos Respublikoje legaliai mylėtis gali asmuo nuo 14-os metų. Tačiau tik tokiu atveju, kai abu asmenys yra nepilnamečiai. Jeigu vienas asmuo yra pilnametis, o kitas ne – tai net gali užtraukti baudžiamąja atsakomybę. Taigi, reikia labai atsargiai rinktis žmogų su kuriuo bus kuriami santykiai.

Tiesa, yra daug spragų įstatyme ir tuo pačiu reikia suprasti, kad savanoriškas seksas negali būti baudžiamas. Tačiau tuo pačiu kyla klausimas – nuo kokio amžiaus žmogus gali suprasti – ką jis daro ir tuo pačiu kaip seksas paveiks jo gyvenimą.  Juk reikia įvertinti ir tai, kad jauni asmenys dažnai elgiasi ne visai apgalvotai ir įstatymai yra skirti tam kad būtų galima išvengti nesklandumų, kurie vėliau ateityje žmogui gali turėti neigiamos įtakos.

Tad nuo kelių metų galima mylėtis be pasekmių? Galiausiai, įstatyme yra nurodyta, kad nuo 16 metų asmuo gali legaliai mylėtis. Tokiu atveju seksas gali būti ir su pilnamečiu žmogumi. Tačiau čia dar kartą kyla klausimas dėl emocinio pasiruošimo, kuris yra ne ką mažiau svarbus.

Ar esu pasiruošęs mylėtis?

Metai metais, tačiau reikia suprasti, kad kur kas svarbiau yra emocinis pasiruošimas. Kiekvienas žmogus pats turi suprasti – kada jam, seksas tampa reikalingas. Dažniausiai naujas žmogus pergyvena dėl to, kad jis dar yra „nekaltas“. Blogai, kai norisi pasimylėti tik dėl šios etiketės, kuri tikrai gali varginti. Juk seksas tai yra ne tik fizinė kūno išraiška. Pirmiausia tai yra emocija, kuri leidžia atsipalaiduoti, kuri padės pamiršti kasdienius rūpesčius. Galiausiai, reikia rasti žmogų, kuris būtų patikimas partneris. Jeigu tokio ilgai rasti nepavyksta – masturbacija taip pat yra geras pasirinkimas.

Ypač šiuo metu, kai žaisliukų yra tiek daug, kad su jais galima pajusti kur kas daugiau malonumo nei sekso metu. Ir reikia nebijoti tyrinėti savo kūno. Tai dažnai yra viena iš sąlygų, kuri įrodo, kad žmogus jau yra pasiruošęs seksui. Mylėti savo kūną yra būtina. Žinoma, gera, kai jis patinka ir kitam žmogui, tačiau pirmiausia turite patikti sau.

Kodėl seksas yra geras dalykas?

Taip, seksas tikrai yra geras dalykas, tačiau tik tokiu atveju, kai jis yra su žmogumi, kuriuo pasitikite ir tuo pačiu pats esate pasiruošęs šiam gyvenimo etapui. O geras seksas, kuris, žinoma, su patikimomis apsaugomis, leis Jums mėgautis malonumais be ribų.

Pirmiausia tai yra puiki kalorijų deginimo priemonė. Jeigu Jums norisi sportuoti maloniai  – seksas tikrai yra geriausias pasirinkimas. Tai yra ne tik puikus būdas numesti svorio, tačiau taip pat ir suteikti savo kūnui daugiau stangrumo. Taip pat medikai teigia, kad seksas gali padėti laimės hormonams kur kas aktyviau daugintis. Tokiu atveju žmogaus nuotaika bus geresnė, dažnai motyvacija – didesnė. Manoma, kad seksas taip pat gali pagerinti žmogaus intelektą, galiausiai, jis gali padėti kur kas labiau atsipalaiduoti, tad tuo pačiu ir geriau jaustis.

Svarbiausia naudotis prezervatyvais, kad būtų saugūs lytiniai santykiai. Na o pigiausi prezervatyvai ir plačiausias jų pasirinkimas Lietuvoje – Prezervatyvai.net

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *