Ministras G.Steponavičius pasveikino Kauno akademinę bendruomenę

pagal | 2010-01-27

Šiandien švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius dalyvavo Kaune vyksiančiame Aukštųjų kursų Kaune 90-mečio paminėjimo renginyje.

Sveikindamas Kauno akademinę bendruomenę, švenčiančią bendrų ištakų 90-metį, ministras linkėjo dar labiau atkleisti savo kūrybines jėgas ir mokslo potencialą, kad būtų įveiktas ambicingas siekis tapti akademine sostine.

Ministras pažymėjo, kad Lietuvos universitetai turi ir konkuruoti tarpusavyje, ir bendradarbiauti. Būsime stiprūs tik gebėdami sutelkti stipriausius savo protus. „Europos ir pasaulio rinkose varžosi geriausieji. Čia Lietuvos aukštasis mokslas gali išsilaikyti tik suradęs efektyviausius bendradarbiavimo ir kooperavimosi būdus. Tai dera prie mokslo ir studijų reformos tikslų, siekiant, kad išsilavinusiais ir išsimokslinusiais žmonėmis turtinga Lietuva gebėtų prisistatyti ir konkuruoti tarptautinėje rinkoje savo sukurtais aukštųjų technologijų produktais ,”- sakė G. Steponavičius.

Pasak ministro, universitetai mato prasmę jungtis ne tik per bendras šventes. “Neabejoju, kad aukštųjų technologijų erdvėje Kauno, o kartu ir Lietuvos vardą pagarsins drauge kuriami integruoti studijų, mokslo ir verslo centrai – „Santakos“ ir „Nemuno“ slėniai,”- sakė G.Steponavičius.

Švietimo ir mokslo ministras palinkėjo, kad iš Aukštųjų kursų kilę Kauno universitetai bendriems darbams susiburtų į stiprią asociaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *