Lietuvos stendas parodoje sužavėjo ambasadų atstovus ir Rusijos žiniasklaidą

pagal | 2010-02-09

Vasario 7 dieną Rygoje baigėsi tris dienas trukusi tarptautinė turizmo paroda „BALTTOUR“. Tai yra viena iš svarbiausių turizmo parodų Baltijos šalyse ir didžiausia turizmo paroda Latvijoje. Lietuvai šioje parodoje atstovavo Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos specialistai ir keletas savivaldybių bei verslo atstovų. Parodos metu Lietuvos stendas išsiskyrė originaliu dizainu, jis sudomino ne tik aukšto rango diplomatus, bet ir Rusijos bei Latvijos spaudos atstovus.

„Ši paroda nėra tokia didelė kaip Helsinkyje vykusi MATKA ar Maskvoje vyksianti MITT paroda, tačiau tai yra gera galimybė išsiskirti ir pademonstruoti savo šalies unikalumą. Dalyvavimą BALTTOUR pavadinčiau itin sėkmingu, nes mūsų stendas, vienas iš nedaugelio, buvo pagamintas pagal nestandartinius išmatavimus, t.y. jis buvo kur kas aukštesnis nei kiti, todėl švietė ir buvo matomas iš labai toli“, – pasakojo Valstybinio turizmo departamento direktoriaus pavaduotojas Juozas Raguckas.

Lietuvos stendą pozityviai vertino ir Vengrijos ambasados atstovas Janos Rekasi. „Aplink visų stendai vienodi, o pas jus gražu, stilinga. Matyti net tokios detalės kaip fotelių gobelenas, kuris puikiai dera prie melsvo kilimo ir stende vyraujančių spalvų“, – įspūdžiais Lietuvos stende dalinosi J. Rekasi. Jam pritarė ir JAV ambasados Rygoje atstovas Tim Buckley, teigdamas, kad Lietuvos stendas „šviečia“ iš toli ir išsiskiria kokybiškomis medžiagomis ir pateikiamos informacijos gausa.

Bene geriausiai stendą įvertino Latvijos turizmo asociacijos atstovai, kurie lietuvių stendą vadino „tiesiog fantastišku“.

Lietuvos stende lankėsi ne tik potencialūs turistai ir turizmo sektoriaus specialistai, stendas taip pat sudomino Latvijos ir Rusijos žiniasklaidos atstovus. Sankt Peterburge leidžiamo žurnalo, pristatomo kaip keliautojų almanachas, „Le Voyageur“ direktorė Natalija Kirishenko itin susidomėjo stendo sienų aplikacijomis. „Šis stendas negalėjo nepritraukti žmonių, nes buvo itin gerai matomas, stende dirbantys žmonės su visais bendravo maloniai, informacijos stende taip pat buvo gausu“, – svečiuodamasi Lietuvos stende pasakojo N. Kirishenko.

Šiais metais parodoje BALTTOUR buvo akcentuojamos Lietuvoje teikiamos SPA paslaugos, todėl stendas buvo pagamintas siekiant sudominti žmones šiomis paslaugomis, taip pat stende buvo teikiama išsami informacija apie Lietuvoje vyksiančius renginius, turistines vietoves, viešbučius ir kitas turizmo paslaugas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *