Krepšinio aikštelėje – vaikai, pareigūnai, šauliai, žurnalistai ir krepšinio federacijos atstovai

pagal | 2010-01-08

Š. m. sausio 8 d. (penktadienį) Vidaus reikalų ministerijos sporto rūmus (Žirmūnų g. 1E, Vilnius) okupuos vaikai, policijos pareigūnai, žurnalistai ir Lietuvos krepšinio federacijos atstovai. Čia vyks Policijos departamento, Lietuvos krepšinio federacijos ir Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmą kartą organizuojamas krepšinio turnyras „Vietoj gatvės – krepšinis”.

10 val. varžybų atidarymą paskelbs Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Saulius Skvernelis, Lietuvos krepšinio federacijos vadovai ir Lietuvos žurnalistų sąjungos vadovai. Iki 12.30 val. aštuonios vaikų komandos iš visos Lietuvos susikaus turnyre 3 prieš 3. Komandas atlydės gausus sirgalių būrys, kurie ne tik palaikys savo komandas, bet ir išbandys savo taiklumą baudų metimo konkurse, ar mėgins sėkmę mesdami nuo vidurio aikštės. Visų dalyvių laukia apdovanojimai ir atminimo prizai.

Pasibaigus vaikų turnyrui, jo dalyviai bus vaišinami koše ir arbata.

Apie 12.45 val. val. keturių geriausių komandų atstovai parodomajame mače sužais draugiškas rungtynes su Policijos departamento pareigūnais, Lietuvos šaulių sąjungos ir Lietuvos žurnalistų sąjungos nariais bei Lietuvos krepšinio federacijos atstovais. Prie komandų vairo stovės Lietuvos policijos rinktinės strategas Arūnas Umbrasas ir buvęs Lietuvos moterų krepšinio komandos „Teo” vyriausiojo trenerio asistentas Valdas Gecevičius. Parodomajam mačui teisėjaus FIBA teisėjas Tomas Jasevičius, o įvairiuose turnyruose su vaikais varžysis „Lietuvos ryto” krepšinio komandos žaidėjai.

Varžybų atidarymas – 10 val., uždarymas ir apdovanojimai – 13.30 val.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *