Kreditai padės susipažinti su Lietuva dar kartą

pagal | 2014-12-10

credit24-300x300Investuoti reikia ne į auksinius tualetus, o į įspūdžius ir atsiminimus, kuriuos prisiminsite visą gyvenimą. Tai gali patvirtinti bet kuris vyresnio amžiaus keliautojas, matęs ne vieną užsienio šalį. Kitas keliautojas pasakys, kad norint gėrėtis užsienio šalių grožybėmis, reiktų aiškiai suvokti, ką turime pas save, Lietuvoje. Mes – maža šalis, bet visiems giriamės, kad ją galime pervažiuoti per kelias valandas. O ką pamatome taip greitai pervažiuodami? Apgriuvusį tiltą per Nerį prie Kauno, kelis vėjo malūnus Šilalės rajone ir viskas… Keliauti reikia kiek kitaip – pamažu, gėrintis vaizdais.

Tai kainuoja. Bet tai investicija, kuri neprivers gailėtis. Jei pinigų neturite čia ir dabar – padės kreditai. Paimkite kelis šimtus litų ir į kelionę.

Kelionės planavimas tikrai užtruks ilgiau, nei pati kelionė. Turite aiškiai nusibraižyti kelius, kuriais važiuosite, ką pamatysite, kur sustosite pietauti. Nesvarbu, ar nuomositės kemperį, ar važiuosite automobiliu, finansų jums tikrai prireiks. Kiek? Teks pasiskaičiuoti prieš kelionę. Apkeliauti visą Lietuvą rekomenduotume mažiausiai per savaitę. Reiktų pasirūpinti nakvyne. Tai galima daryti pas giminaičius, pas pažįstamus, palapinėje ar kemperyje. Aišku, jei negaila pinigų, pasiieškokite ir nebrangių viešbučių bei sodybų, kurios išnuomos jums bent vienai nakčiai kambarį su patogia lova ir dušu. Jei kelionėje pinigų pritrūks – vėl padės kreditai, kuriuos gausite per keliolika minučių – tereiks užsukti į kaimo biblioteką ir prisėsti prie interneto, arba tiesiog pasinaudoti mobiliuoju telefonu.

Pinigų prireiks ir suvenyrams. Galvojate, kad keliaujant po Lietuvą galima viską nusipirkti Vilniuje per Kaziuko mugę? Labai klystate. Vietiniuose turizmo centruose rasite tokių suvenyrų, kokių nematėte niekur kitur. Visą šaldytuvą galite nusiklijuoti įvairiais suvenyrais iš užsienio šalių, o iš kelionės po Lietuvą parsivešite tuos suvenyrus, kurie galės užimti garbingiausią vietą namuose. Jų įsigijimui taip pat numatykite tam tikrą sumą pinigų. Nemanykite, kad viskas provincijoje pigu. Ten labai daug kas daroma rankomis, o rankų darbas yra brangus malonumas.

Keliaukite po Lietuvą šiltuoju metu, kada galite gėrėtis gamtos grožiu – gegužę, birželį. Tada nėra dar labai karšta ir prie ežero voliotis nesinori. Tada visą laiką galite skirti įspūdžiams. Savo vaikams ir anūkams galėsite papasakoti, kad apkeliavote Lietuvą per 8 dienas. Jūsų kelionė aplink pasaulį gali nebūti tokia įdomi.

Kreditai jums padeda įgyvendinti svajones. Svajokite plačiai, bet skolinkitės atsakingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *