Kratos metu pareigūnai rado apie 33 tonas spirito

pagal | 2010-01-22

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo tarnybos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai kratos metu rado ir paėmė apie 33 tonas skysčio, turinčio alkoholio kvapą.

Š. m. sausio 21 d. apie 10 val. pareigūnai atliko kratą uždarosios akinės bendrovės „SAMA LT” patalpose (Diemedžio g. 16, Kaunas). Sandėlyje rasta 726 vnt. plastikinių 32,5 litro talpos bakelių su melsvos spalvos skysčiu, turinčiu alkoholio kvapą. Įtariama, kad 23,5 tonos skysčio yra stiklų ploviklis, kurį filtruojant buvo gaunamas spiritas.

Tame pačiame sandėlyje rasta 1960 vnt. 5 litrų talpos bakelių, pilnų skaidraus skysčio, turinčio alkoholio kvapą. Įtariama, kad tai – spiritas.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo tarnybos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų gaminimo ir laikymo, turint tikslą realizuoti. Už tai LR baudžiamajame kodekse numatyta bauda ar arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *