Kauno Žalgirio arenoje Mokipay vartotojais tapo 3 tūkstančiai krepšinio gerbėjų

pagal | 2011-08-19

Lietuvos – Ispanijos rungtynes „Žalgirio“ arenoje stebėję krepšinio sirgaliai noriai pasinaudojo galimybe nemokamai gauti mobiliojo mokėjimo paslaugos „Mokipay“ pakuotes su 10 litų papildymu. Paslaugos vartotojais tapo 3000 tūkst. žmonių.

„Sirgaliai tikrai džiaugėsi galimybe gauti ir išbandyti „Mokipay“. Pristatydama tokią mokėjimo sistemą Europos krepšinio čempionato metu, Lietuva inovacijų srityje aplenkė Londone kitąmet vyksiančių Olimpinių žaidynių rengėjus. Dabar svarbu, kad naujovės naudą ir galimybes įvertintų vartotojai. Smagu, kad mūsų krepšinio sirgaliai inovacijomis domisi, jas supranta ir naudojasi proga išbandyti“, – sakė „Mokipay Europe“ įkūrėjas Markas Zbarskis.

Savo „Mokipay“ pakuotes gali gauti visi, turintys bilietus į bet kurias iš ketverių paskutiniųjų rinktinės kontrolinių rungtynių. Iš viso planuojama išdalinti iki 38 tūkst. „Mokipay“ pakuočių su 10 litų papildymu ir sirgaliams taip grąžinti iki 380 tūkst. litų, sumokėtų už bilietus.

Gauti „Mokipay“ dovanų dar galima įsigijus bilietą į rugpjūčio 19 d. rungtynes Panevėžyje su Rusija ir rugpjūčio 20 d. – su Latvija, rugpjūčio 27 d. rungtynes su Gruzija Vilniuje. Nevėlu „Mokipay“ gauti ir turintiems bilietus į įvykusias rungtynes su Ispanija.

Nemokamą „Mokipay“ pakuotę galima gauti bilietą parodžius rungtynių metu ar „Tiketos“ kasose prekybos centruose „Akropolis“ Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, Panevėžio „Cido“ arenoje ir Vilniaus „Siemens“ arenoje bei prekybos centre „Europa“. Tą padaryti galima ir „Omnitel“ salonuose Alytuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Vilniuje.

Naudojantis „Mokipay“, už prekes ir paslaugas galima atsiskaityti patogiau nei mokant kortele ar grynaisiais pinigais – tiesiog prie terminalo pridėjus mobilųjį telefoną, turintį specialų lustą.

Atsiskaityti „Mokipay“ jau galima dešimtyse Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Palangos kavinių, klubų ir restoranų. Iki Europos krepšinio čempionato pradžios „Mokipay“ terminalai veiks visų Lietuvos miestų, kur vyks varžybos, sporto arenose ir viešojo maitinimo įstaigose, parduotuvėse ir pan.

Lietuvos bendrovės „Mokipay Europe“ inovatyvi mobiliųjų mokėjimų paslauga sukurta naudojant bekontaktę NFC (angl. Near Field Communication) technologiją. Lietuva tapo pirmąja šalimi pasaulyje, įdiegusia šią paslaugą plačia apimtimi. Paslauga dabar gali naudotis „Omnitel“ abonentai ir „Omnitel Extra“ vartotojai.

Apie „Mokypay Europe“
„Mokipay Europe“ yra pažangius mobiliųjų mokėjimų sprendimus kurianti Lietuvos bendrovė, šalyje pristatanti unikalią mokėjimų sistemą „Mokipay“. Naujoji sistema leidžia taupiai, greitai ir lengvai atsiskaityti už prekes bei paslaugas mobiliuoju telefonu. „Mokipay Europe“ viena pirmųjų pristatė atsiskaitymų sistemą telefone. Daugiau informacijos rasite adresu – www.mokipay.com ir http://www.facebook.com/Mokipay

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *