Kapavietės komponavimo taisyklės

pagal | 2024-01-23
paminklas

Planuojate organizuoti artimo žmogaus amžino poilsio vietą? Tokiu atveju visada geriausia yra tartis su specialistais, kadangi šiuo metu prekių bei medžiagų pasiūla rinkoje yra labai platų. Apskritai kapų tvarkymas reikalauja  nuolatinių žinių. Dėl to tariantis su specialistais ne tik geriau pažinsite rinką, tačiau ir inovaciją, kurios dažniausiai siūlomos vis dažniau.

Žemiau pateikiame esmines kapavietės tvarkymo taisykles.

1.      Pirmiausia siūlome nuspręsti dėl pačių svarbiausių elementų, kurie bus kapavietėje. Tai yra plokštės, antkapis, taip pat dažniausiai ir sienelės, kurios juosia visą kapavietę. Kai kuriama nauja kapavietė – visada geriausia yra tartis su meistrais, kurie gamina tokias dalis. Paprasčiausiai jie pateiks svarbiausią informaciją, padės sukomponuoti elementus, kurie ne tik tarpusavyje dera, tačiau ir kurie galiausiai jums gali kainuoti pigiau.

2.      Šiuo metu dažniausiai kapavietės yra dengiamos plokšte. Daugeliui patinka, kad tokiu atveju visa erdvė nereikalauja jokio ypatingo dėmesio, vis laiką, kiaurus metus atrodo puikiai. Apsodinti gėlėmis irgi galima, tačiau reikia suprasti, kad tokiu atveju reikės skirti ir labai daug priežiūros, laiko bei dėmesio.

3.      Reikia nuspręsti ir dėl stiliaus. Nors gali atrodyti, kas kapavietė nėra ta vieta, kur galima rasti labai daug dekoro akcentų ir stilius niekada neturėtų būti prioritetas, tačiau verta nuspręsti dėl to, kadangi tokiu atveju bus galima kur kas paprasčiau apsispręsti ir dėl paminklo bei kitų akcentų, kurie bus perkami. Taip pat internete galima pamatyti tikrai gana daug pavyzdžių, kurie pagreitins paieškas.

4.      Siūlome pirmiausia nupiešti planą. Jo laikantis komponuoti kapavietes bus galima kur kas paprasčiau. Dažniausiai ir greičiau, kadangi bus matomi labai aiškūs žingsniai – kas ir kaip turi būti daroma.

5.      Reikia nuspręsti, kuriose kapavietės vietose bus merkiamos gėlės ir dedamos žvakės. Smulkmena, tačiau tokiu atveju palaikyti tvarką bus galima kur kas paprasčiau.

Kurti tokią kapavietę, kuri galiausiai labiausiai patiks žmogui, kuris joje ilsisi, nebus sunku. Tačiau tik tokiu atveju, kai tas žmogus jums yra gerai pažįstamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *