Jaunimo socialinė kompanija – Nauja pradžia

pagal | 2011-09-20

Didžiausia jaunimo organizacija Lietuvoje pradeda socialinę kampaniją „Nauja pradžia“, skirtą jaunimo bendravimo, tarpusavio santykių bei integracijai skatinti. Anot projekto iniciatorių, tai pirmasis toks socialinis projektas, kuriuo siekiama sustiprinti jaunų žmonių tarpusavio santykius, skatinti jų raidą bei padėti visiems studentams, atvykusiems studijuoti į naujus miestus.

„Turime laužyti nusistovėjusius stereotipus, kuomet tik paskutiniuose kursuose studentai deramai susibendrauja, o didžiąją dalį laiko praleidžia susiskirstę į skirtingas grupes, nebendraudami. Šiuo projektu siekiame skatinti bendravimą, padėti visiems studentams daug greičiau socializuotis, o tai darome jiems suprantama kalba – per pramogas, gerą ir smagų laisvalaikį, kas jaunimui yra labiausiai priimtina bei mažiausiai įpareigoja“, – sako projekto iniciatorė Jaunimo organizacijos DARBAS vadovė Ieva Kačinskaitė.
Anot jos, socialinė iniciatyva „Nauja pradžia“ bus vykdoma visuose pagrindiniuose šalies mietuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, kuriuose vyks specialūs renginiai, populiariausiuose šių miestų klubuose, skirti tarpusavio susipažinimui, bendravimui skatinti bei sėkmingesnei integracijai į studentų gretas.
Projekto metu, rugsėjo 2-10 dienomis, jaunimo organizacijos atstovybėse buvo pradėta teikti visapusiška informacija apie miestus, jų lankytinas vietas, klubus, kultūrinį gyvenimą bei kita, aktuali studentams informacija. Organizacija sulaukė daugiau nei pusšimčio pirmakursių kreipimųsi, o tai, pasak projekto organizatorių, rodo, jog socialinis bendravimas yra labai reikalingas jaunam žmogui.

„Sulaukėme palaikymo iš didžiųjų klubų, kurie savo programa, atlikėjais žada išties įspūdingus renginius. Esame jiems labai dėkingi už tai. Būtent rugsėjį į didžiuosius šalies miestus atvyksta didžiausia masė jaunų žmonių, tad šis projektas yra labai savalaikis ir manau, gali tapti savotiška gera tradicija, prisidėsiančia prie jaunų žmonių bendravimo ugdymo bei sėkmingos studijų metų pradžios“, – sako projekto iniciatoriai.

„Nauja pradžia“ socialinė iniciatyva startuos į Vilniuje, 22 d., klube „Loftas“, kur Vilniuje studijuoti pasirinkusių lauks grupė „SKAMP“ bei charizmatiškasis Victoras Diawara. Kaune studijuoti nusprendusius muzikiniais šedevrais dalinsis grupė „G&G Sindikatas“ ir „Metal on metal“ komandos narys Manfredas klube „Embassy“, o Klaipėdoje vakarėlis vyks visiems puikiai pažįstamame klube „Kiwi“ su energingaisiais „Kastaneda“ vyrukais bei daugkartiniu Lietuvos Dj čempionatų nugalėtoju Dj Mindaugėliu. Šiauliuose studentai bus laukiami „VIP Martini“ klube, kur pasirodys žavieji „NEO“ ir Dj Flip Flops, o Panevėžyje įsimintiniausią pirmakursių vakarą kviečia praleist „Tuborg rezidencijoje“ su dailiosiomis grupės „YVA“ merginomis bei Dj Justin Beat.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *