IKI akcijos kiekvieno žmogaus poreikiui

pagal | 2013-07-23

iki-akcijosNorite pirkti produktus pigiai, tačiau tiksliai nežinote, kur galite rasti labai nebrangių prekių? Atėjus į parduotuvę, atrodo, jog kiekvieną kartą nuolaidos vis kitokios, tad jokio pastovumo nėra. Tačiau jeigu norėtume pastoviai pamatyti norimas prekes su akcija, galime pasinaudoti gana patogiais įrankiais internete. Šiuo metu atsirado net kelios geros interneto svetainės, kuriose galite labai greitai rasti savo norimas akcijas. Tai padaryti visiškai paprasta, kadangi jums tereikia atsidaryti interneto naršyklę ir įvesti tinklapio adresą. Vienas iš tokių naujų ir labai naudingų tinklapių yra raskakcija.lt.

Užėję į šį tinklapį, rasite visas akcijas iš didžiausių prekybos centrų. Pavyzdžiui, jeigu jums artimiausia yra IKI parduotuvė, tuomet pamatysite daug sau patinkančių dalykų IKI akcijos kataloge. Juk žinoma, kad IKI parduotuvėje galite rasti nemažai naujų, šviežių ir visai nebrangių produktų, taip pat yra ir tam tikros nuolaidų kortelės, kuriomis galite pasinaudoti, tačiau viskas jums kainuos dar pigiau, jeigu naudositės tomis IKI akcijomis, kurios šiuo metu galioja visiems, o lojaliems klientams tos pačios IKI akcijos gali būti dar didesnės.

Akcijos ar lojalumo kortelės?

Tad nieko keisto, jog daugelis žmonių taip ir nežino, ar vertėtų pasirinkti lojalumo kortelę, ar geriau tiesiog sekti pačias naujausias akcijas. Tinklapis raskakcija.lt yra labai patogus naudotis – į jį galite užsukti bet kuriuo paros metu ir peržiūrėti visas norimas akcijas pagal konkrečią vietą arba pagal konkrečią kategoriją. Vadinasi, jeigu jūs ieškote maisto akcijų, jums tikrai nereikės klaidžioti per skirtingas prekes, tokias kaip drabužiai, galanterija ir t.t. – jūs tiesiog paspausite ant maisto prekių akcijų skyrelio ir ten išvysite būtent tai, kas jus domina labiausiai, tad problemų dėl to neturėtų kilti.

Taip pat tinklapis turi ir funkciją, kuri jums leis prenumeruoti labai dažnai leidžiamą naujienlaiškį. Tai reiškia, kad vos tik atsiranda kokios nors IKI akcijos arba kitų prekybos centrų akcijos, kurios jus domina, jūs apie tai sužinosite pirmas, kadangi į elektroninį paštą ateis nauja žinutė su pranešimu, jog jus dominančiai prekei šiuo metu paskelbta akcija.

Taip pat yra galimybė ir paties pranešti apie akcijas ir patiems. Jeigu pamatote kokią nors akciją prekybos centre, kuri galbūt šiuo metu jums nėra reikalinga, tačiau manote, kad ji tikrai praverstų daugeliui kitų žmonių, tuomet galite apie ją paskelbti raskakcija.lt portale.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *