Ar yra teikiama parama saulės elektrinėms įsigyti?

pagal | 2021-06-30

APVA parama saulės elektrinėms šiuo metu yra populiariausias būdas Lietuvoje įsigyti nuosavą elektros tiekėją. Su APVA parama saules elektrines galima įsigyti savo namuose ar geografiškai nutolusioje vietoje. Augantis poreikis naudoti atsinaujinančią energiją, leidžia vis daugiau pinigų skirti paramai saulės elektrinei įsigyti.

APVA parama Lietuvoje skatina tvarią ateitį ir tokiu būdu leidžia visiems norintiems, bet kol kas finansinių galimybių neturintiems turėti palankią elektros energiją. APVA parama šiuo metu svyravo nuo 243 iki 232 eurų už 1kW.

Didėjanti paklausa Lietuvoje leistų sutaupyti daugybę tonų CO2, kartu prisidedant ne tik prie vietinės gamtosaugos bet ir pasaulinės. Ši parama yra teikiama per APVIS sistemą. Šioje sistemoje tereikia žinoti saulės elektrinės galią ir namo unikalų numerį.

APVA parama leidžia tvarios energijos vartotojams palaipsniui įsigyti elektrinę, bet džiaugtis pigesnėmis elektros kainomis jau dabar. Tokiu būdu kiekvienas saulė kolektoriaus vartotojas mažina savo kuriamą taršą, nejausdamas didelių finansinių išlaidų skirtų kolektoriui.

Svarbu paminėti, jog APVA paramos prašymo pateikimas yra nemokamas. APVA parama yra suteikiama tik pateikus prašymą, todėl svarbu jį laiku užpildyti. Paraiška užpildžius, APVIS sistemoje bus nurodyta, ar parama yra suteikta arba ar paraiškos teikėjas yra įtrauktas į rezervinį sąrašą.

Neišsigąskite, kadangi visos į rezervinį sąrašą įtrauktos paraiškos gauna finansavimą, kai tik papildomos lėšos yra skiriamos. Šios yra skiriamos kiekvienais metais.

APVA parama siekia prisidėti prie universalių saulės parkų ir tvaresnės ateities. Sumažintas išmetamų teršalų kiekis, leidžia apsaugot save ir kitus nuo smogo bei nešvaraus oro. Jūsų saulė baterija įsigyta su APVA parama padės atsikratyti oro taršos.

Šiandienos saulės elektrinės yra ypač efektyvios, o augantis populiarumas mažina ir jų kainas. Dėl to su APVA parama yra lengviau jas įsigyti ir elektrinės yra prieinamos tiek miesto tiek užmiesčio gyventojams. Saulės baterijos kurs švarią energiją, kuri neprisidės prie oro taršos bet kuriame Lietuvos krašte.

Įvertinus, kokios galios saulės elektrinės Jums reiki, APVA parama skirs nustatyto dydžio kompensaciją. Taip jau dabar galėsite pradėti saulės elektrinės įrengimo darbus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *