Angelų sargų dieną Klaipėdos policininkai paminės su vaikais

pagal | 2011-09-30

Artėjančią profesinę šventę, Angelų sargų dieną, Klaipėdos policininkai paminės renginiu „Policija vaikams – vaikai policijai“. Rugsėjo 30 d., penktadienį, uostamiesčio prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ policininkai ir vaikai keisis simbolinėmis dovanomis ir pasirodymais.

Nuo 14 val. policijos pareigūnai ir vaikų draugas šuo Amsis vaikams suteiks išskirtinę galimybę iš arti pamatyti, kaip dirba ir kokia amunicija naudojasi policininkai, pademonstruos naujausią policijos automobilyje įmontuotą įrangą. Angelų sargų dienos proga policijos pareigūnus sveikins Vaikų laisvalaikio centro kolektyvai.

Prie „Didžiojo Pegaso“ knygyno vyksiančiame renginyje bus apdovanoti piešinių konkurso „Tau, kuris saugai mane“ nugalėtojai, o visiems vaikams pareigūnai dovanos specialiai iškeptą šventinį tortą.

„Vaikams skirti policijos renginiai jau tapo gražia Klaipėdos „Akropolio“ tradicija. Tokių švenčių metu mažieji gali susipažinti su pareigūnų darbu, pamatyti ir paliesti specialią techniką. Kadangi šį kartą minėsime ir Angelų sargų dieną, dovanų sulauks ne tik vaikai, bet ir pareigūnai, kuriuos sveikins vaikų kolektyvai. Manau, tokie renginiai yra puikus policijos ir visuomenės bendradarbiavimo pavyzdys“, – sako Klaipėdos „Akropolio“ valdytojas Ovidijus Zibalis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *