Sunday, 15 December, 2019

Sofos paieškos: keletas kriterijų, kurių nereikėtų pamiršti


sofa lova

sofa lova

Jau ne vieną dieną kamuoja klausimas, kur rasti ir įsigyti gerą sofą? Jums vertėtų apžiūrėti https://www.baldusale.lt/sofos esančius baldus.

Kaip ir kone visose srityse, taip ir rinkdamiesi baldus atsižvelgiame į įvairius kriterijus. Jei mūsų dėmesio objektu tampa virtuvinės spintelės, ieškome pagal spalvą ir matmenis, atsižvelgiame į tai, koks yra durų varstymo mechanizmas, kokio dizaino rankenėlės. Jeigu norime naujų kėdžių, pasidaro įdomu rinktis iš gausybės skirtingų gobelenų. Panašiai ir su sofomis.

Ypač praktiškas dalykas – sofos lovos. Dieną ant jų patogu sėdėti ar drybsoti, naktį – miegoti. Tai universalumo ir komforto sinonimas. Sutikite, kambarys su tokiu baldu atrodo gražiai, o ir finansiškai šitoks daiktas apsimoka. Tad jeigu namie nedaug erdvės arba norite sutaupyti, šitoks variantas – nepaprastai tikslingas.

Tarp kitų svarbių ypatybių – matmenys. Aktualu žinoti, kiek vietos užims išleistas baldas. Lygiai taip pat rūpi, kiek žmonių galės atsisėsti neišleidus. Tačiau sudėti vilčių į vieną sofą nereikėtų. Kodėl? Todėl, kad bendras vaizdas labiau džiugins, jei priderinsite ir vieną kitą fotelį.

Jei sofa reikalinga kaip miego pagrindas vienam žmogui (vietoje viengulės lovos), apgalvokite, kokio pločio reikėtų, kad nebūtų per siaura. Be abejo, atsižvelkite ir į ilgį.

Dar vienas punktas – galvūgalis. Vienų modelių šonuose (ten, kur atsigulus atsiduria galva ir kojos) yra atlošai, kiti modeliai jų neturi. Kyla klausimas, ar be tokio galvūgalio bus pakankamai gerai, ar pagalvė nenuslinks ir nenukris, jei sofos galas nepristumtas prie sienos.

Jeigu produktas nufotografuotas ne baltame fone, o kokiame kambaryje, visai verta pažiūrėti, koks nuotraukoje interjero dizainas, kokios spalvos vyrauja, kokios detalės viską pagyvina. Taip lengviau sumąstyti, kokios dekoratyvinės pagalvėlės derėtų ir kurį produktą apskritai tiktų užsisakyti. Tačiau ne veltui metai iš metų kartojamas posakis, kad dėl skonio nesiginčijama. Bet kai įvairovė tokia didelė, tai randama, kas skonį visiškai atitinka.

Galvojantiems apie naują sofą tikslinga apsidairyti po Baldusale.lt… tiesiog internete! Tai ne vien patogu, bet ir aktualu finansiniu požiūriu. Ką ir kalbėti apie namų interjerą, kuris su naujais baldais įgaus dar daugiau puikumo.

 

0 comments on “Sofos paieškos: keletas kriterijų, kurių nereikėtų pamiršti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Seni straipsniai